Hugo&Hera


Rasa : Jamnik miniaturka
Urodzony : 30 lipiec 2015
Waga: 8kg
Hugo to mały jamnik, ale niech wielkość Was nie zwiedzie - bo to mały szatan. Często potrafi dać w kość, i zrobić na złość - mimo wszystko, jamniki mają swoje charakterki [które bardzo kocham!] i trzeba nad nimi trzymać rękę. Jest mądrą psiną - jednak jeżeli czegoś nie chce zrobić to tego nie zrobi i koniec, ciężko jest go do czegoś zmusić, bo żeby postawić na swoim potrafi nawet wypluć bardzo dobrego smaczka. Jest bardzo mocno z nami związany, nie przepada za obcymi - lubi sobie obszczekać osobę która mu się nie spodoba. 


Hodowla : POKEROWY ŻYWOT FCI
Rasa: American Staffordshire Terrier
Urodzona : 30 październik 2016
Waga: 22kg
Hera to tak zwany "pies morderca" oczywiście zamordować to ona nawet muchy nie potrafi - oczywiście śmiejemy się tutaj z osób które dalej uważają, że rasa ta jest agresywna [chociaż wiadomo, w złych rękach każda rasa może być agresywna i niebezpieczna]. Hera jest jeszcze młodą sunią, która poznaje świat - kocha wszystkich ludzi, dzieci, psy i po prostu wszystko dookoła. Jest bardzo mądra, bardzo szybko się uczy nowych rzeczy. Szczerze? Chyba śmiało mogę stwierdzić, że jest prostszym psem w wychowaniu niż jamnik. 

Razem tworzą świetny duet - gdy jednemu działaby się krzywda jestem pewna że drugie stanie w jego obronie. Na szczęście mam nadzieję, że nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie. Wiadomo jak to w wszędzie zdarzają się dni, gdzie jedno jest obrażone na cały świat i pojawiają się drobne zgrzyty - ale zawsze wszystko kończy się zgodą. Bardzo różnią się od siebie - wyglądem, gabarytami, charakterami - mimo to potrafili się dogadać już od pierwszych dni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hau! Jeżeli post się spodobał, możesz pozostawić po sobie jakiś ślad - chętnie wpadniemy również na Twojego bloga! ~H&H DOGS