3 sierpnia 2017

Przysmaki Alpha Spirit - polecamy czy nie polecamy?

Hau! Dzisiaj chcielibyśmy się z Wami podzielić opinią nt. przysmaków produkowanych przez firmę Alpha Spirit. Na wstępie zaznaczę, że nie jest to post sponsorowany :)

Noga wieprzowa z szynki jamon 
Skład: białko 37%, tłuszcz 14%, popiół 30%
Noga wieprzowa była jednym z pierwszych poznanych przez nas produktów - mieliśmy ją okazję testować dzięki Pace Zwierzaka. Wtedy była to dla mnie nowość - a Hugo? Hugo na sam widok zwariował, gdy dostał kość udał się do siebie i zaczął delektować się jej smakiem. Po jak dobrze pamiętam 2 dniach po kości nie było śladu - wniosek ? Musiała mu smakować :) 

Hiszpańska racica - noga wieprzowa z szynki serrano
Skład: białko 37%, tłuszcz 14%, popiół 30%
Hiszpańska racica również pojawiła się u nas dzięki Pace Zwierzaka - jako, że trafił nam się prawie największy rozmiar postanowiłam, że Hugo i Hera będą mieli nogę na współę. Nie da się ukryć, że racica wywołała szał - obydwoje nie widzieli nic poza nią. Nie zjedli jej całej - pozwoliłam im poobgryzać nogę dookoła a gdy dochodzili do kości po prostu ją wyrzuciłam :) 


Pól-wilgotne przysmaki - różne smaki
Ryba (85% świeże mięso i świeże ryby (55% świeżych ryb, 20% świeżego kurczaka, 10% świeżej wątroby wieprzowej), 15% kiełki roślin strączkowych.
Kurczak (85% świeże mięso i świeże ryby (55% świeżego kurczaka, 20% świeżej wątroby wieprzowej, 10% świeżych ryb), 15% kiełki roślin strączkowych.
Wątroba (85% świeże mięso i świeże ryby (55% świeżej wątroby wieprzowej, 20%świeżego kurczaka, 10% świeżych ryb),15% kiełki roślin strączkowych.
Jagnięcina (85%świeże mięso i świeże ryby (35% świeżej jagnięciny, 20% świeżego kurczaka, 20% świeżej wątroby wieprzowej, 10% świeżych ryb), 15% kiełki roślin strączkowych.
Ser i Jogurt (75% świeże mięso i świeże ryby (55% świeżego kurczaka, 20% świeżej wątroby wieprzowej, 5% sera, 5% joguru), 15% kiełki roślin strączkowych.
Wołowina (85% świeże mięso i świeże ryby (35% świeża wołowina, 20% świeżego kurczaka, 20% świeżej wątroby wieprzowej, 10% świeżych ryb), 15% kiełki roślin strączkowych.
Kaczka (85% świeżego mięsa i świeżych ryb (35% świeżej kaczki, 20% świeżego kurczaka, 20% świeżej wątroby wieprzowej, 10% świeżych ryb), 15% kiełki roślin strączkowych.
Te przysmaki to nasz numer jeden - a przede wszystkim bijący na głowę inne smaki smak rybny ! Hugo i Hera przepięknie pracują gdy wyczują, że w nagrodę dostaną rybne kosteczki - jednak żeby nie było nudno staram się kupować też inne smaki które są rewelacyjne - powyżej małym drukiem skopiowałam skład poszczególnych smaków. Od pierwszej chwili kiedy mieliśmy możliwość spróbowania pół-wilgotnych przysmaków - pokochaliśmy je, i zawsze mamy w domu kilka smaków.
Wiejska zagroda - anchois, mięso dzika
Skład: 100% świeże anchois
Skład: 100% świeże mięso dzika
A oto nasz numer jeden czyli Wiejska Zagroda - do tej pory mieliśmy przyjemność poznać te dwa smaki. Pierwszym smakiem jaki poznaliśmy było mięso dzika które znaleźliśmy w Pace Zwierzaka - zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie - ostatnio postanowiłam oprócz znanego nam dzika dokupić jeszcze coś innego - postawiłam na wybór anchois - nie wyobrażacie sobie co się działo. Hugo i Hera byli w stanie zrobić wszystko, szał był ogromny. Zdecydowanie jest to nasz numer jeden !
Hugo [jamnik] jest wyjątkowo wybrednym psem jeżeli chodzi o przysmaki - bardzo często zdarza się, że coś mu nie zasmakuje - wypluwa i odchodzi obrażony, pewnie gdyby mógł to by zapytał : co ty mi kobieto dajesz za świństwo ?! I wiecie co? Taka sytuacja ani razu nie pojawiła się w przypadku gdy w grę wchodziły produkty od Alpha Spirit ! 
Szczerze z łapką na sercu polecamy przysmaki wyżej wymienione każdemu !
A Wy mieliście przyjemność spróbować produktów Alpha Spirit? 
Lubicie , polecacie?

6 komentarzy:

 1. Nie kupowałam jeszcze mojej suczy nic z tej firmy, lecz pół-wilgotne smaki brzmią zachęcająco :D
  --------------------------------------------------------
  Zapraszam!----> vickysworldandlife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My uwielbiamy tą firmę i ich produkty :)

   Usuń
 2. Moje dwa pieseły są na półwilgotnej karmie AlphaSpirit i zostajemy na niej chyba na zawsze. Bije na glowe wszystkich "liderów rynku" suchych karm, orijeny itp. Zwlaszcza ta rybna wersja im pasuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie masz psiaki?:) Jeżeli kiedyś będzie mnie stać na kupowanie moim Alpha Spirit to przejdziemy na nią na 1000% ! :)

   Usuń
 3. Jeszcze nie miałam okazji kupić coś z tej firmy, choć słyszałam o nich wiele dobrego :) Ale skoro aż tak wybredny jamnik był nimi zachwycony, to na prawdę muszą być pyszne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój jamnik na prawdę należy do wybrednych - nie wiem co takiego jest w Alpha Spirit, ale uwielbia ich produkty !

   Usuń

Hau! Jeżeli post się spodobał, możesz pozostawić po sobie jakiś ślad - chętnie wpadniemy również na Twojego bloga! ~H&H DOGS