6 października 2016

Wycieczka na Morskie Oko część2

Zapraszam do poprzedniej części wyprawy na Morskie Oko do notki poprzedniej, tak jak wcześniej pisałam - wyprawa dłużyła mi się i dłużyła i ani nie było widać Wodogrzmotów ani tym bardziej Morskiego Oka.. 

... drogę umilały mi takie oto muchomorki, którym porobiłam bardzo dużo zdjęć. Szczerze rzadko zdarza mi się zobaczyć rosnącego gdzieś muchomora więc bardzo cieszył mnie ten widok.

Podążając za muchomorami dotarliśmy w końcu do Wodogrzmotów - gdy zobaczyłam ile jeszcze drogi przed nami to lekko się załamałam i nie wiedziałam czy zdążymy tam dotrzeć przed ściemnieniem się... jednak Wodogrzmoty zrobiły na mnie wrażenie - bardzo mi się spodobały.


Mniej więcej w połowie drogi, albo po przejściu większej połowy drogi zaczęło nam się kończyć picie - dlatego napełniliśmy sobie butelki czystą wodą ze strumyka, który płynął przez praktycznie całą naszą drogę. Woda którą sobie nalaliśmy smakowała mi bardziej niż zwykła niegazowana woda kupiona w sklepie !

 I w końcu po okropnie długiej trasie naszym oczom ujrzał się najpierw ogromny tłum ludzi, a następnie Morskie Oko ! :) Niestety byłam już okropnie zmęczona, głodna, i było tak dużo ludzi, że zdjęcia nie są najlepsze - ciężko było uchwycić ten ładny krajobraz bez człowieka, więc dodaję jedynie zdjęcia które udało mi się zrobić, i które wyglądają w miarę uczciwie :) 

  I to by było na tyle, potem wybraliśmy się w drogę powrotną, gdzie już nie robiłam zdjęć, bo jedyne o czym myśleliśmy to o położeniu się w ciepłym domku :) Schodziło się już oczywiście o wiele szybciej niż wychodziło do góry, na dole udało nam się złapać busa i dojechaliśmy na miejsce gdzie pozostawiliśmy samochód. Droga powrotna okropnie się nam dłużyła, były okropne korki, ale na wieczór jakoś dotarliśmy do wynajmowanego przez nas pokoju :) 
A Wy byliście kiedyś nad Morskim Okiem? 
Jak Wam się podobało? 
Jak Wam minęła droga? :) 

2 komentarze:

 1. marzy Mi się wycieczka na Morskie oko <3
  http://twinstyl.blogspot.com/2016/10/watch-blogger-shop-online.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesliczne widoki! Chciałabym pojechać teraz w góry ^^
  Byłam kilka razy nad Morskim Okiem. Było świetnie :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Hau! Jeżeli post się spodobał, możesz pozostawić po sobie jakiś ślad - chętnie wpadniemy również na Twojego bloga! ~H&H DOGS