27 maja 2017

Wygrana w konkursie Wielkanocny na grupie Psy z serduszkiem - zestaw obroża+smycz od firmy Falcon

Hej:) Jakiś czasu temu na grupie Psy<3 na facebooku zorganizowany był konkurs na najlepsze zdjęcie Wielkanocne w którym oczywiście wystartowaliśmy. Przesłaliśmy takie oto zdjęcie :

I wygraliśmy ! :) Za pierwsze miejsce był do wygrania dowolny zestaw obroża+smycz od firmy Falcon. Po rozglądnięciu się co firma ma do zaproponowania udało nam się wybrać materiały z których poprosiliśmy o komplecik. Komplet który sobie zażyczyliśmy miał być dla Huga. Po 4 dniach komplet był już gotowy i dostaliśmy takie oto zdjęcie :

Był to okres między świętami a weekendem majowym, więc poczta oczywiście miała małe opóźnienie przez co musieliśmy się uzbroić w cierpliwość i wypatrywać listonosza przez okno :D W końcu komplet dotarł i prezentował się dużo lepiej niż na zdjęciu które dostaliśmy od firmy ! :)  Od razu zabraliśmy się do przymierzania - wszystko pasowało. Zrobiliśmy nawet kilka zdjeć, ale Hugo niestety w ten dzień nie miał ochoty na pozowanie - co widać po jego minach haha :) 

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować firmie FALCON za świetną nagrodę - my zabieram się do testów i za kilka miesięcy damy znać jak się miewa nasz komplet ! :) A tymczasem machamy do Was łapkami na pożegnanie i uciekamy na spacer! :) 
~Hugo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hau! Jeżeli post się spodobał, możesz pozostawić po sobie jakiś ślad - chętnie wpadniemy również na Twojego bloga! ~H&H DOGS